Turkey And The World Ciltli

Turkey And The World Ciltli

Turkey And The World Ciltli

KDV Dahil Fiyatı: 48,60 TL
38,88 TL
% 20 İNDİRİMLİ
AYNI GÜN İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLİR70 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVATESLİMAT: KARGO İLE
Ürün AçıklamasıTaksit Seçenekleri
Ürün Kodu: HM117850

Yazar: Sedat Laçiner

This study is a bibliography attempt on Turkey, Ottoman Empire and the Turks. It aims to cover all the books, chapters in the books, journal articles, thesis and even some selected paper articles on Turkey written in English language during the last millenium. All these studies are categorised in Ottoman History, Republican History, Politics, Nationalism, Religion, Foreign Policy, Political Economy and Legal Studies main titles. There are over 5.000 entry including dictionaries and bibliographies.
Elinizdeki bu kitap, Osmanli Imparatorlugu, Türkiye ve genel olarak Türkler üzerine yapilmis bir bibliyografya çalismasidir. Bu alanlarda, Ingilizcede 2001 yilina kadar yazilmis tüm kitap, kitap bölümleri, bilimsel dergi makaleleri, tezler ve hatta bazi seçilmis gazete makalelerini kapsamaktadir.
Çalismada yer alan tüm eserler Osmanli ve Cumhuriyet Tarihi, Politika, Milliyetçilik, Din, Dis Politika, Siyaset, Ekonomi ve Hukuk ana basliklari altinda siniflandirilmistir. Bu bibliyografyada sözlükler ve diger bibliyografyalarin listesini de içeren 5.000’den fazla giris bulunuyor.
(Arka Kapak)

BİNLERCE KİTAP
YÜZLERCE YAYINEVİ
UZMANLARA ÖZEL
SEKTÖREL YAYINLAR
AVANTAJLI FİYATLAR
ALIRKEN KAZANIN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ İMKANI
SİZE ÖZEL
TEDARİK İMKANI